Estetinis dantų plombavimas

Pagrindinis estetinio plombavimo tikslas yra atstatyti taisyklingą dantų formą, kas garantuoja ne tik gražią šypseną, bet ir kramtymo kokybę, užtikrina plombų ilgaamžiškumą. Estetinio plombavimo metu plombinėmis medžiagomis koreguojama dantų forma, spalva, padėtis dantų lanke. Taip sukuriama graži šypsena, taisyklingas dantų sukandimas ir atstatoma kokybiška kramtymo funkcija. Tai labai svarbu plombuojant ne tik priekinius, bet ir krūminius dantis. Taisyklingai suformavus kramtomajį ir kontaktinius krūminių dantų paviršius, užkertame kelią maisto patekimui į tarpudančius, taip išsaugome sveikas dantenas ir kitus apydančio audinius. Kadangi mūsų klinikoje yra naudojamos aukščiausios kokybės plombinės medžiagos, atliekamos labai natūralios ir ilgaamžės dantų restauracijos.

Protezavimas

Protezavimas - tai dantų atstatymas vainikėliais ar dantų eilių atstatymas protezuojant ant implantų, taip pat tiltiniais ar išimamais protezais. Nedidelių dantų eilių defektų protezavimui naudojamos tiltinės konstrukcijos - šalia defekto esančius dantis apvelkant karūnėlėmis su tarpine dalimi, atstojančia savus dantis. Didelius dantų eilių defektus protezuojame itin kokybiškais išimamais lakiniais protezais, išimamomis plokštelėmis.
Mūsų klinikoje atliekamas šiuolaikiškas dantų ir dantų eilių protezavimas.
Daugiausia protezavimo darbų atliekama naudojant metalo keramiką. Tai populiariausia tvirta ,graži medžiaga. Iš šios medžiagos pagaminti protezai nekeičia spalvos yra tvirti ir ilgai tarnauja.
Aukščiausios kokybės protezavimo darbai atliekami naudojant cirkonio keramiką – tai itin estetiški ir tvirti protezai. Jų pagrindą sudaro cirkonio oksido karkasas, kuris ruošiamas kompiuterinio frezavimo būdu. Cirkonis lengvas ir tvirtas, natūralios danties spalvos (skirtingai nuo metalinio pagrindo, kuris yra juodas) pralaidus šviesai, todėl burnoje šie protezai atrodo daug gražiau ir labai natūraliai. Cirkonio keramika - tinkamiausia medžiaga protezų ant implantų gamybai, nes yra biologiškai suderinama su dantenų audiniais.
Didelius dantų eilių defektus protezuojame itin kokybiškais išimamais lakiniais protezais su užraktais. Užraktai patikimai saugo, kad protezas nejudėtų burnoje valgant ar kalbant. Kadangi užraktai yra protezo viduje ir yra nematomi (skirtingai nei plokštelių kabliukai, kurie dantis apgaubia iš išorės),tai garantuoja nepriekaištingą šypseną ir visišką pasitikėjimą protezu. Protezuojame ir kokybiškomis išimamomis plokštelėmis.
Konsultuojame dėl implantacijos galimybių ir protezavimo ant implantų.

Endodontinis gydymas

Endodontinis gydymas - tai dantų šaknų kanalų gydymas ir plombavimas. Pagrindinis tikslas - sunaikinti mikroorganizmus šaknies kanaluose bei apsaugoti dantį ir aplinkinius audinius nuo infekcijos. Mūsų klinikoje endodontinis gydymas atliekamas labai kruopščiai, jo kokybę garantuoja apekso lokatoriaus ir rentgeno kontrolė. Kai infekcija pasiekia pulpą, kanalų gydymas yra būtinas. Laiku atliktas gydymas užtikrina danties išsaugojimą. Net ir netekus danties vainiko, kokybiškai sugydytos šaknys gali būti panaudotos protezavimui.

Danties įstatymas naudojant stiklo pluošto juostą

Tai patikima, estetiška, mažiausiai invazyvi ir ilgaamžė konstrukcija.
Trūkstant vieno danties dantų eilėje jį galima įstatyti naudojant stiklo plušto juostą. Tai vienas paprasčiausiu būdų atkurti pilną dantų eilę. Tam, kad įstatyti dantį nereikia sriegti implanto, nereikia šlifuoti gretimų dantų. Užtenka tinkamai paruošti gretimus dantis, išvalyti juose esnčius kariesus. Gretimi dantys sujungiami su stiklo pluošto juostą ir atkuriami naudojant plombine medžiaga. Ši konstruksija vadinama stiklo puošto tiltu.

Paslankių apatinių dantų sutvirtinimas ir estetinis plombavimas

Tai tvirtas, greitas ir patikimas būdas sutvirtinti paslankius apatinius ir viršutinius priekinius dantis. Svarbiausia, kad dantų nereikia šlifuoti ar kitaip gadinti. Specialiai apruošus dantis jie surišami visiškai jiems nepakenkiant. Tam naudojama stipri stiklo pluošto juosta ir plombinė medžiaga. Dažniausiai sutvirtinami 6 dantys - keturi paslankūs dantukai fiksuojami prie stipresnių iltinių dantų. Tuo būdu galime laikinai pritvirtinti ir visai iškritusį apatinį priekinį dantį.

Kreivų dantų tiesinimas plombavimo būdu

Dantų tiesinimas juos plombuojant - tai lengviausias ir greičiausiais būdas pakeisti nepatinkančio danties padėtį ir formą. Tai mažiausiai invazyvus būdas. Danties nereikia šlifuoti. Šis būdas netinka, kai daugelio dantų padėtis yra netaisyklinga. Viskas smulkiai aptariama konsultacijos metu.

Dantų implantavimas

Tobulėjant implantų sistemoms ir implantavimo procedūroms šiuo metu implantus galime įsriegti ten, kur anksčiau negalėjome tos pačios implantacijos metu:

  • į žemą alveolę,
  • be sinuso pakėlimo,
  • į siaurą alveolę,
  • iškart po danties rovimo.

Implantai paprastai gaminami iš gryno titano, kuris nesukelia žmonėms alergijų, yra gerai toleruojami ir puikiai prigyja alveolėje. Norint įsriegti implantus į žemą alveolę ar arti sinuso naudojami trumpi implantai, jei reikia naudojami kaulo pakaitalai kaulo priauginimui tos pačios implantacijos metu. Taip sumažiname operacijų skaičių ir sutrumpiname gydymo laiką.

Vaikų dantų gydymas

Mažieji pacientai pateks į tikrai švelnias ir jautrias mūsų gydytojų rankas.
Jau išdygus pirmajam dantukui reikalinga rūpestinga priežiūra, taisyklingas valymas. Mūsų visuomenėje vis dar vyrauja neteisinga nuomonė, kad pieninių dantų gydyti nereikia. Reikia žinoti, kad pieninių dantų ligos gali sukelti kaulo uždegimus, pūlinius ir sutrikdyti taisyklingą žandikaulių vystymąsi, taip pat pakenkti nuolatinių dantų užuomazgas. Dėl šių pažeidimų nuolatiniai dantys gali dygti netaisyklingai ar net visai neišdygti, gali būti pažeista jų struktūra, forma ir dantys bus silpni, dėmėti.
Kad taip neatsitiktų, reikalinga nuolatinė profesionali gydytojo kontrolė. Būtinas pieninių dantukų gydymas.
Svarbi nuolatinių dantų profilaktikos priemonė yra dantų dengimas silantais. Ne seniau nei prieš metus išdygusių sveikų nuolatinių dantų vagelės yra užliejamos skysta medžiaga, kuri hermetiškai uždaro vageles ir saugo dantį nuo ėduonies vystymosi. Tai padeda išsaugoti sveikus nuolatinius dantis .

Kompiuterinė rentgenografija

Klinikoje rentgeno nuotraukos atliekamos naudojant modernią viziografinę sistemą , todėl naudojamos itin mažos rentgeno spinduliu dozės . Taip yra maksimaliai apsaugojamas pacientas ir gaunamos auksčiausios kokybės rentgeno nuotraukos.

Profesionali burnos ertmes higiena

Jūsų dantys išliks sveiki ir gražūs ilgą laiką, jei tinkamai juos prižiūrėsite. Tai padaryti Jums padės profesionaliai atliekama burnos ertmės higiena. Profesionalios burnos ertmės higienos tikslas – stabdyti periodonto ligų atsiradimą, pašalinti minkštąsias ir kietąsias dantų apnašas (akmenis), atgaivinti burnos ertmę.
Gera burnos higiena – tai pagrindinė dantenų ligų ir dantų ėduonies profilaktikos priemonė. Dantų apnašos ir jose esantys mikroorganizmai įtakoja karieso atsiradimą, atsiranda nemalonus kvapas iš burnos. Nepašalintos apnašos mineralizuojasi ir susidaro dantų akmenys, kurie trukdo gerai išsivalyti dantis, nepašalinamos bakterijos sparčiai dauginasi, todėl vystosi dantenų uždegimas, periodonto audinių pažeidimas, tirpsta kaulas aplink dantis,dantys pradeda judėti ir galiausiai jų netenkame. Geriausias būdas užkirsti kelią šioms dantų ir dantenų ligoms yra profesionali burnos ertmės higiena, o po to kasdieninė burnos ertmės priežiūra.
Profesionalios burnos ertmės higienos procedūros metu pašalinami dantų akmenys, minkštos apnašos, nikotino ir maisto pigmentines demės .Dantys atgauna natūralią spalvą, juntamas šviežumas ir gaivumas burnoje.

Dantų balinimas

Balti dantys - tai mūsų gyvenimo kokybės atspindys.
Profesionalus dantų balinimas gali būti atliktas mūsų klinikoje. Taip pat galime pasiūlyti kelis dantų balinimo namuose variantus.

Dantų papuošalai

Klijuojame papuošalus ant dantų